Tickets

VIDEOD | Hea kõne saladusest, kaasahaaravast esinemisest ja paljust muust!

VIDEOD | Hea kõne saladusest, kaasahaaravast esinemisest ja paljust muust!
Published: 23. August 2022
Categories: Tips

Aasta koolitaja 2021 Margo Loor jagab SpeakSmarti videosarjas “Seitse minutit Margo Looriga” mitmeid häid ja huvitavaid soovitusi seoses kõnekunstiga. Head kuulamist-vaatamist!

Margo Loor on Eesti kõige kogenum mõtlemis-, kõne- ja väitlusoskuste koolitaja. Margo on alates 1998. aastast läbi viinud argumentidel põhineva veenmise, arutelu ja otsustamise koolitusi täiskasvanutele, juhtinud diskussioone seminaridel ja konverentsidel.

VIDEO #1: Hea kõne saladus

Avavideos arutleb Margo kõnekunsti kaduvuse üle, jagab enda kogemusi ja mõtteid ning annab hea nipi, mida kõne koostades silmas pidada.

VIDEO #2: Kuidas olla kaasahaarav esineja?

Teises videos võtab Margo arutleda kahe küsimuse üle, mida inimesed temalt tihtilugu esinemist ettevalmistades küsivad. Vastused saavad küsimused, kas on mõni nipp, et parimad mõtted ei tuleks pärast esinemist ja kuidas olla kaasahaarav esineja? Lisaks räägib Margo välja ühe saladuse!

VIDEO #3: Kui pikk on hea kõne?

Sedapuhku vastab Margo vaatajate küsimustele, millest üks oli näiteks hea kõne pikkuse kohta.

VIDEO #4: Selgitamise olulisusest

Väite juurde tuleks alati ka seletus lisada, et vestluspartner ka tegelikult aru saaks, mida sa mõtled. Viimases videos toob Margo mitu head selgitust, miks selgituse lisamine on oluline.

***

NB! Koostöös SpeakSmartiga soovime Mõjukõneleja konkursi raames leida inimest, kes kuni 12-minutilise kõnega paneb inimesi mõtlema, inspireeruma või hoopis šokeeruma teemal “Kuidas meist igaüks saab maailma mõjutada?”.

Konkursi võitja saab:

  • Esineda 7. oktoobril Impact Day festivalil ligi 1000 inimese ees;
  • Auhinnaraha VÄHEMALT 1000 €.

Vaata lähemalt ja esita oma kõne: https://impactday.ee/programm/mojukoneleja-konkurss/

Join with over 2000 impacters & get inspired!

Would you like to receive valuable content about sustainabilty and creating impact? Want to ASAP get news about our freshly announced awesome speakers and updates in the program? Sign up and we'll send you an inspiring letter twice a month at most!