Tickets

FESTIVALI AEG! Põhjala tehas täitub reedesel Impact Dayl mõjuloojate koorekihiga

FESTIVALI AEG! Põhjala tehas täitub reedesel Impact Dayl mõjuloojate koorekihiga
Avaldatud: 3. October 2022
Kategooria(d): News

“Mis oleks, kui elu meie ümber oleks parem? Mis oleks, kui teeksime ilusama tuleviku nimel üheskoos reaalseid samme ja looksime positiivset mõju?” mõtiskles Impact Day pealooja Merili Ginter ligikaudu aasta tagasi. Just taolisest mõttekäigust sündis idee korraldada Baltikumi esimene (ja ühtlasi suurim) mõju- ja jätkusuutlikkuse festival. Impact Day toob sel reedel Põhjala tehasesse ligi sada tuntud, säravat ja inspireerivat mõjuloojat ning vähemalt 1100 külastajat.

Nagu peakorraldaja juba sõnastas, siis Impact Day toob kokku inimesed, kes soovivad tegutseda, et maailm oleks parem paik, kus elada. Kohal on sotsiaalsed ning vastutustundlikud ettevõtjad ja huvilised, investorid, mõjuloojad ning erinevate arenguprogrammide korraldajad.

Kolmel laval (Pealava, Mõjulava, Inspiratsioonilava) toimuvad lisaks põnevatele ettekannetele praktilised töötoad, arutelud ja paneeldiskussioonid. Lisaks on üritusel enam kui 40 ettevõttega esindatud demoala. Ehk siis kohti ja inimesi, kust ammutada inspiratsiooni, omandada uusi oskusi ning luua kontakte ja koostöid, on küllaga.

Kõige säravamate ja mõjusamate esinejate valimine kõnelejate nimistust ei ole kindlasti lihtsate killast ülesanne. Kui aga mõned nimed välja tuua, siis teiste seas astuvad Impact Dayl üles:

Üksjagu tõelisi mõjuloojaid jäi praegu küll nimetamata, kuid kõigi enam kui 90 esineja ja täpse programmi ning ajakavaga on võimalik tutvuda SIIN.

Päevajuhtidena võtavad üritusest osa eestimaalastele igati tuttavad Katrin Viirpalu, Karin Rask ja Katrin Hinrikus. Üritus kulmineerub meelelahutusliku osaga Impact Show 2022.

Impact Day numbrite keeles:

  • 90+ säravat kõnelejat;
  • 3 lava täis inspireerivat sisu;
  • 30+ organisatsiooni poolt koos loodud;
  • 2+ tundi meelelahutust päeva lõpus.

Impact Dayst saab osa võtta nii kohapeale tulles kui ka virtuaalselt.

***

Impact Day tiim tänab südamest kõiki kaaskorraldajaid ja rahastajaid, kelleta me sellisel kujul, nii vinget ja olulist festivali korraldada ei saaks: Sotsiaalsete Ettevõtete Võrgustik, Põhjala Tehas, Siseministeerium, SEB, SA Kodanikuühiskonna Sihtkapital, Harju Ettevõtlus- ja Arenduskeskus, Vastutustundliku Ettevõtluse Foorum, TalTech, Tallinna Ülikool, Hooandja, Junior Achievement Eesti, Baltic Innovation Agency, Pärnumaa Ettevõtlusinkubaator, Stories For Impact, Changemakers, Sõbralt Sõbrale, USA saatkond Eestis, Tallinna linn, British Council, Euroopa Regionaalarengu Fond, EASi ja KredExi ühendasutus, KiNESIS, Startup Estonia, The European Social Innovation Alliance, Euroopa Liit, Maakondlike Arenduskeskuste Võrgustik.

Mõistagi suur kummardus ka kõikidele toredatele partneritele ja teistele toetajatele. Üheskoos loome tõeliselt suurt mõju!

Join with nearly 2000 impacters & get inspired!

Would you like to receive valuable content about sustainabilty and creating impact? Want to ASAP get news about our freshly announced awesome speakers and updates in the program? Sign up and we'll send you an inspiring letter twice a month at most!