Tickets

Üle 70 mõjulooja, tuhatkond külastajat: mõjufestivalini Impact Day on jäänud üks kuu

Üle 70 mõjulooja, tuhatkond külastajat: mõjufestivalini Impact Day on jäänud üks kuu
Published: 6. September 2022
Categories: News

Baltikumi esimese (ja ühtlasi suurima) mõju ning jätkusuutliku ettevõtluse festivalini Impact Day on jäänud täpselt üks kuu. 7. oktoobril Tallinnas, Põhjala tehases toimuval suursündmusel astub üles enam kui 70 eestimaalastele tuntud esinejat, oma valdkonna tegijat ja mõjuloojat. Üritusele ootavad korraldajad ligi tuhat külastajat.

“Inimesi, kel on hoobasid muutusi ellu viia ja kes tunnevad vajadust majandust ja ühiskonda üldiselt keskkonnasäästlikult ümber korraldada, on Eestis juba omajagu. Seni on aga olnud puudu platvorm, kus nad kõik kokku võiksid saada ja luua koos võimalikult suurt mõtestatud, jätkusuutlikku ja positiivset mõju,” kirjeldab ürituse peakorraldaja Merili Ginter festivali loomise tagamaid.

Ehk siis Impact Day toob kokku inimesed, kes soovivad tegutseda, et elu meie ümber oleks parem. Kohal on sotsiaalsed ning vastutustundlikud ettevõtjad ja huvilised, investorid ning erinevate arenguprogrammide korraldajad.

Nagu juba nimestki välja loeb, kumab üritusest igal moel läbi sõna “mõju”, selle tähtsustamine ja mõõtmine. Mõju tähendust võib defineerida mitmeti, näiteks Teeme Ära SA tegevjuht Kadi Kenk – kes esineb ka Impact Dayl – mõtestab selle sõna olemuse enda jaoks lahti järgmiselt: “Mõju on tagajärg millegi tegemisele või tegemata jätmisele. Endamisi mõtlen tihti, et mis saaks siis, kui kõik teeks ‘nii’. Ja see loob väga selge pildi, kas mõni tegevus või asi on oma olemuselt halb, hea või õigustatav.”

Impact Day esinejate loetelu on aga tõesti esinduslik. Lisaks Kenkile tulevad lavale Eesti tuntuim disainer Reet Aus ja Bolti kaasasutaja Martin Villig. Samuti mitmed tippjuhid, nagu näiteks Madis Toomsalu (LHV Groupi juht), Taavi Veskimägi (Eleringi juhatuse esimees) ning Kai Realo (Ragn-Sellsi juht). Kõigi enam kui 70 esineja ja täpse programmiga on võimalik tutvuda SIIN.

Kolmel laval (Pealava, Mõjulava, Inspiratsioonilava) toimuvad lisaks haaravatele ettekannetele praktilised töötoad, arutelud ja paneeldiskussioonid. Lisaks on üritusel enam kui 40 ettevõttega esindatud demoala. Teisisõnu: kohti ja inimesi, kust ammutada inspiratsiooni, omandada uusi oskusi ning luua kontakte ja koostöid, on küllaga. 

Üritus kulmineerub meelelahutusliku osaga Impact Show 2022, kus teiste seas esineb NOËP. Impact Dayst saab osa võtta nii kohapeale tulles kui ka virtuaalselt.

Impact Day numbrite keeles:

  • 70+ säravat kõnelejat;
  • 3 lava täis inspireerivat sisu;
  • 30+ organisatsiooni poolt koos loodud;
  • 2+ tundi meelelahutust päeva lõpus, laval NOËP.

NB! Soodsam registreerimisvoor modest bird on täies hoos!

Join with over 2000 impacters & get inspired!

Would you like to receive valuable content about sustainabilty and creating impact? Want to ASAP get news about our freshly announced awesome speakers and updates in the program? Sign up and we'll send you an inspiring letter twice a month at most!