Tickets

Parim kõne maailmaparandamisest saab kopsaka auhinna

Parim kõne maailmaparandamisest saab kopsaka auhinna
Avaldatud: 1. September 2022
Kategooria(d): News

Jätkusuutliku ettevõtluse festivali Impact Day raames toimub Mõjukõneleja konkurss, mille võitja saab auhinnaks vähemalt 1000 eurot. Samuti saab konkursi võitja osaleda väärtuslikus “Juhi mõju arenguprogrammis” ja võimaluse esitada oma kõne ligi 1000 inimese ees.

7. oktoobril toimub Tallinnas Baltimaade esimene jätkusuutliku ettevõtluse festival Impact Day, mis toob kokku inimesed, kes tegelevad maailma parandamisega. Esinejate seas on nii Eesti tuntuim disainer Reet Aus, Bolti asutaja Martin Villig, Eleringi juhatuse esimees Taavi Veskimägi kui ka paljud teised. 

Impact Day pealooja Merili Ginter alustas maailma parandamisega juba gümnaasiumis, kogudes 100 000 eurot diabeetikutele ning valiti seeläbi ka üheks Eesti mõjukaks nooreks. Merili sõnul tasub konkursil kindlasti osaleda, sest iga uus väljakutse avab uued uksed: “Hiljuti oli mul endal võimalus teha videosalvestus TEDx-il, mille ette valmistamine oli korralik aja- ja närvikulu, kuid mille vilju saan tunda siiani. Nimelt avas üks esinemine minu jaoks kolm uut võimalust ning ma soovitan kõikidel inimestel enda mugavustsoonist välja astuda ning uskuda rohkem endasse! Mõjukõneleja konkurss on ideaalne võimalus luua muutusi nii maailmas kui ka enda elus!”

Konkursile on oodatud kõik suurepärased ideed ja kõnelejaid, kes on valmis inimesi inspireerima ja muutusi looma. Seejuures ei oma tähtsust, kas tegu on juba tuntud projekti või inimesega ning kas ettekanne tehakse eesti või inglise keeles.

Kandideerida saab 6. septembrini ning konkursi võitja esineb 7. oktoobril Impact Day festivalil ligi 1000 inimese ees. Auhinnaks on 1000 € ja kui Impact Dayle tuleb üle 1000 külalise, lisandub auhinnarahale veel 1 € iga külalise pealt. Lisaks saab võitja osaleda Milttoni 3-kuulises “Juhi mõju arenguprogrammis”.

Konkursi lisainfo ja kandideerimine SIIN.

Join with nearly 2000 impacters & get inspired!

Would you like to receive valuable content about sustainabilty and creating impact? Want to ASAP get news about our freshly announced awesome speakers and updates in the program? Sign up and we'll send you an inspiring letter twice a month at most!